Companies Hiring Now — Impact of COVID-19: There are companies out there that are experiencing an immediate need for new employees including delivery networks, shippers and warehouse operators, and grocery and restaurant delivery services. Click here for more information.

Inter IKEA Group

GAMYBOS OPERATORIUS (-Ė) - MOKINYS (-Ė)

Job Location

Kazlų Rūda, Lithuania

Job Description

Click Here to Apply

Darbo Aprašymas

Būsi atsakingas (-a) už:

Sklandaus gamybinio proceso užtikrinimą valdant automatinius ir kompiuterizuotus įrengimus.

Job Requirements

Kvalifikacijos

Tikimės kad Tu:

- Esi įgijęs (-usi) darbo patirties/praktikos dirbant su gamybiniais įrenginiais;
- Turi techninės srities žinių ir gebi suprasti brėžinius (privalumas);
- Gali dirbti pamaininiu darbo grafiku: 3 pamainos/5 darbo dienos (1 savaitė - iš ryto; 1 savaitė - naktį; 1 savaitė - popiet).

Papildoma Informacija

Mes siūlome:

- Modernų požiūrį į darbuotoją;
- Augimo galimybes (horizontalią ir vertikalią karjerą, ekspertinių žinių įgijimą);
- Nemokamą maitinimą;
- Nemokamą atvykimą į darbą įmonės transportu (Marijampolės ir Vilkaviškio kryptys);
- Draudimą 24/7.

Atlyginimas nuo 1050 EUR (neatskaičius mokesčių) Mokinio pozicijoje.

Experience required: Not Applicable

View More Inter IKEA Group Jobs

Contact Information

Contact Human Resources
Website www.inter.ikea.com

Posted

April 14, 2021
UID: 405999990974368

AboutJobs.com does not guarantee the validity or accuracy of the job information posted in this database. It is the job seeker's responsibility to independently review all posting companies, contracts and job offers.