Jobs By Region

Worldwide, Romania, Galaţi
Keyword filter:
Oferta job- Operator Procesare Date*
Lucreaza de acasa ca si Operator Procesare Date pentru o companie de real estate din USA. $1.5/ora platibil saptamanal prin PayPal. Pentru detalii, contacteaza
Location: Galati
Posted on: Tue, 28 Oct 2014 by
Personal musuroirea trandafirilor*
Cautam personal cu experienta pentru protejarea trandafirilor de inghet, musuroirea altoiului acestora. Echipament adecvat, mancare si cazare gratuit din
Posted on: Thu, 20 Nov 2014 by
Galati operatori Back Office/ Call Center*
Responsabilitati Societa' di servizi di telecomunicazioni (back-office e call-center) e' alla ricerca di personale per la sede di Galati. Per ulteriori
Posted on: Mon, 27 Oct 2014 by SC COMDATA SERVICE SRL
agent comercial*
ANOFM Descriere job: Cod: 18/02/1140001389/1 Grupa de baza: Brokeri comerciali Profesia: agent comercial Locatia: GALATI Tip contract: contract de munca pe
Posted on: Mon, 17 Nov 2014 by anofm
CONSULTANT FINANCIAR*
Descriere Job Prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti; Promovarea produselor companiei; Oferirea de consultanta catre clienti si
Posted on: Fri, 21 Nov 2014 by SunSet Blvd.
Consultant Resurse Umane*
Responsabilitati: - Ofera suport functional si administrativ privind procesele de: recrutare si selectie de personal, compensatii si beneficii, dezvoltare
Posted on: Sat, 01 Nov 2014 by A&D Pharma
Manager Segment Stagiar*
Descrierea postului Responsabilitati : organizeaza activitatea comerciala a raionului se asigura ca exista o cantitate suficienta de marfa, pentru a
Posted on: Mon, 03 Nov 2014 by SC AUCHAN SA
Asistent Vanzari Piatra Neamt*
Responsabilitati -Activitate de cabinet medical; -Promovarea activa si vanzarea dispozitivelor medicale in cadrul cabinetului medical -Informarea
Posted on: Mon, 27 Oct 2014 by AUDIONOVA
*jobs by Indeed job search (129 matching jobs)