Jobs By Region

Worldwide, Hungary, Budapest XVI. kerület
Keyword filter:
Irodai adminisztrátor*
A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: gimnázium. Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2015.01
Location: Budapest
Posted on: Thu, 26 Mar 2015 by Munkaadó
KONYHAI KISEGÍTŐ*
A Pető András Főiskola – állami fenntartású intézmény – munkatársat keres, azonnali belépéssel Konyhai kisegítő munkakör betöltésére. Feladatok: •
Posted on: Wed, 25 Mar 2015 by Pető András Főiskola
Mosodai kisegítő*
Posted on: Wed, 04 Mar 2015 by
Ruházati eladó - Europark*
Takko Fashion Kft. nő Krisztina Liviczki...
Posted on: Fri, 20 Mar 2015 by Takko Fashion Kft.
Időpont egyeztetés 4 vagy 6 órában*
kínálunk: call center jellegü munka (nem értékesítés) 4 vagy 6 órás munkaidő (délelött vagy délután) könnyen megközelíthető iroda családias légkör gyors
Location: Budapest VII. kerület
Posted on: Fri, 27 Mar 2015 by
Ügyfélszolgálati asszisztens*
Feladat leírás Általános ügyfélszolgálati teendők teljeskörű ellátása Kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel személyesen,telefonon és írásban Kapcsolódó
Posted on: Tue, 24 Mar 2015 by Asszisztens állás
Recepciós és ügyfélkapcsolattartó*
Budapesten a 18. kerületben található fogászati központ Recepciós és ügyfélkapcsolattartó munkakörbe alkalmazottat keres teljes munkaidős állásra. Ha:
Posted on: Thu, 26 Mar 2015 by Kiegyensúlyozott Fogművek Fogászati Kft.
Általános irodai adminisztrátor*
Munkakör: Általános irodai adminisztrátor Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: gimnázium Minimum szakmai elvárás: Nincs szakképzettsége Speciális
Posted on: Fri, 20 Mar 2015 by
*jobs by Indeed job search (11643 matching jobs)