Jobs By Region

Worldwide, Hungary, Budapest XVI. kerület
Keyword filter:
Logisztikai küldeményfeldolgozó*
Logisztikai küldeményfeldolgozó munkakörbe munkatársakat keres A munkakört betöltő feladatai: Postai küldemények (levél és csomag) automatizált és manuális
Location: Budaörs
Posted on: Tue, 05 Jul 2016 by Magyar Posta
Ha már betelt a pohár*
Van úgy, hogy az embernek elege lesz, hogy betelik a pohár. Keresi a kitörési pontot, egy lehetőséget az újra kezdésre. A te életedben eljött már ez a pont?
Location: Budapest XI. kerület
Posted on: Tue, 19 Jul 2016 by
Levélszortírozó munkatársakat keresünk!*
Vecsési partnerünk számára keresünk levél szortírozásra 8 általános iskolai végzettséggel munkatársakat, teljes munkaidőben, hétköznapi munkavégzéssel.
Location: Budapest
Személyi asszisztenst keresek*
Budapesten vezetek két vállalkozást, melyek adminisztratív jelegű, illetve divat területen vannak jelen. Magam mellé keresek teljes munkaidős ajánlattal egy
Location: Budapest XV. kerület
könyvesbolti eladó*
A Nyugati téri Alexandra Könyvesházba keresünk kereskedelmi tapasztalattal rendelkező eladót. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alexandra.konyveshaz@gmail
Location: Budapest V. kerület
asszisztens*
Honich Gmbh munkatársat keres ASSZISZTENS pozició betöltésére Munkavégzés helye: Budapest Feladatok: ... Elvárások: ... Amit kínálunk: 20 000 forintos napi
Posted on: Wed, 20 Jul 2016 by
Személyzetfelvételis munkakör*
Személyzetfelvételis munkakörbe keresünk megbízható, bátor, tisztességes kollégát Gödöllői irodánkba. Komoly kihívás, nagy lehetőségek! A te pozíciód
Location: Gödöllő
Betanított fizikai munkás*
Könnyű fizikai munkára agilis, új technológia iránt érdeklődő műszaki beállítottságú betanított munkatársak jelentkezését várjuk telefonhálózat építéshez.
Location: Budapest XII. kerület
*jobs by Indeed job search (17538 matching jobs)