Jobs By Region

Worldwide, Hungary, Budapest XVI. kerület
Keyword filter:
Raktári betanított munkás*
• Beérkezett termékek kipakolása • Termékek vállfára helyezése • Válogatás különböző szempontok szerint • Egyéb egyszerű betanított munkák Munkakör
Location: Budapest
Posted on: Fri, 22 May 2015 by Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft.
Irodai ügyintéző*
Kereskedelmi cég irodai ügyeinek intézésére gyakorlott irodai ügyintézőt keres. Feladatok : adatbázis-karbantartás, korrektúrázás, ügyfelekkel való
Posted on: Fri, 22 May 2015 by Peko-I
Gazdasági adminisztrátor*
• A könyveléssel összefüggő adatok összegyűjtése és továbbítása a könyvelő társaság felé • Folyamatos kapcsolattartás a könyvelő társasággal • A könyvelő
Posted on: Tue, 19 May 2015 by Bonafarm Zrt.
Könnyű fizikai munka (Referenciaszám: LK-1117)*
Feladatok: - Szállodai és éttermi szennyes textilek (abrosz, ágynemű) szétválogatása, gépbe helyezése; gépkezelés - Hajtogatás, vasalógép kezelése Elvárások:
Posted on: Fri, 22 May 2015 by Man at Work Kft.
BANKI ADATRÖGZÍTŐ, DOKUMENTUMKEZELŐ POZÍCIÓ - EMELT ÓRABÉR!*
euCSOPORT Munka típusa: Irodai adminisztráció, Recepció, Ügyfélszolgálat Munkavégzés helye: II. kerület Megye: Budapest Feladat: Adatrögzítés, iratok
Location: Budapest II. kerület
Posted on: Mon, 25 May 2015 by euCSOPORT
Számlázási munkatárs*
Számlázási munkatárs WABERER´S INTERNATIONAL Zrt. A WABERER S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának
Posted on: Thu, 21 May 2015 by WABERER´S INTERNATIONAL Zrt.
Takarító, kisegítő*
A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: szakmunkásképző. Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2015.04
Posted on: Sat, 09 May 2015 by Munkaadó
Raktárkezelő*
A Philip Morris Magyarország Kft. munkatársat keres Raktárkezelő pozícióra A vállalat A Philip Morris International a világ egyik vezető dohányipari vállalata
Location: Fót
Posted on: Fri, 15 May 2015 by Philip Morris International
*jobs by Indeed job search (10629 matching jobs)