Jobs By Region

Worldwide, Hungary, Budapest XVI. kerület
Keyword filter:
Adminisztrációs ügyintéző*
Foglalkozás megnevezése: Adminisztrációs ügyintéző Szükséges gyakorlat: 0 év felett 1 évig Végzettség: egyetem, főiskola, technikum, szakközépiskola,
Location: Budapest
Posted on: Thu, 04 Aug 2016 by
Személyzetfelvételis munkakör*
Személyzetfelvételis munkakörbe keresünk megbízható, bátor, tisztességes kollégát Gödöllői irodánkba. Komoly kihívás, nagy lehetőségek! A te pozíciód
Location: Gödöllő
Posted on: Mon, 22 Aug 2016 by
Adatrögzítő*
Adminisztrációra, adatrögzítésre, levelezés lebonyolítására keresek munkatársakat. MS Word,excel, Office felhasználói szintű ismerete, valamint Internet
Posted on: Fri, 12 Aug 2016 by
Orvosírnok*
Semmelweis Egyetem a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján pályázatot hirdet Semmelweis Egyetem Onkológiai
Posted on: Mon, 22 Aug 2016 by Semmelweis Egyetem
asszisztens extrákkal*
Jager Zrt munkatársat keres ASSZISZTENS EXTRáKKAL pozició betöltésére Munkavégzés helye: Budapest Feladatok: asszisztens extrákkal Elvárások: csak nőknek
Posted on: Mon, 15 Aug 2016 by
Csomagoló álláslehetőség*
Csomagolói álláslehetőség Budapesten a X. kerületben Dán gyógyszeripari partnerükhöz keresünk hosszútávra csomagolói munkakörbe kollégákat. Feladatok: - a
Location: Budapest X. kerület
Vállalati munkatárs (Budapest – magas alapbérrel – Boros terület)*
Munkahelyi információk Feladatkör, kompetenciák és felelősség Amit kínálunk: • Bejelentett br. 300.752 Ft között – br. 451.128 Ft között • Bejelentett
Posted on: Tue, 02 Aug 2016 by Salesjoin Kft.
Áruforgalmi asszisztens*
Export kimenő áruval kapcsolatos adminisztratív feladatok; Export áru kiadásának felügyelete, hozzá tartozó okmányok kezelése; Megrendelések feldolgozása;
Location: Szada
Posted on: Thu, 18 Aug 2016 by BioTech USA
*jobs by Indeed job search (15299 matching jobs)