Jobs By Region

Worldwide, Hungary, Budapest XVI. kerület
Keyword filter:
Adatrögzítő állás*
Feladatok: ·Az iroda partnercégeinek bizonylatainak adatrögzítése· Adminisztráció Elvárások: ·Számítógép felhasználó szintű ismerete ·Szorgalom, kitartás
Location: Budapest
Posted on: Sun, 08 Jan 2017 by
Hulladékgazdálkodási adminisztrátor*
Hulladékgazdálkodási adminisztrátor DESIGN KFT. Piacvezető cégünk 1990 óta van jelen a hazai veszélyes hulladék gazdálkodási piacon. Kerepesi telephelyünk
Location: Kerepes
Posted on: Tue, 03 Jan 2017 by DESIGN KFT.
Budapesti bolthálózathoz keresünk MUNKATÁRSAKAT*
Budapesti bolthálózathoz keresünk MUNKATÁRSAKAT TÖBB KERÜLETBEN, TELJES munkaidőben, VERSENYKÉPES FIZETÉSSEL! A NETTÓ BÉREZÉS MELLETT ESETENKÉNT CAFETÉRIÁT,
Posted on: Tue, 27 Dec 2016 by
Bolti eladó*
A pozíció: Bolti eladó Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: szakmunkásképző Minimum szakmai elvárás: ABC eladó Egyéb elvárt jártasság, készség, ismeret:
Location: Gödöllő
Posted on: Tue, 10 Jan 2017 by
teremőr*
Tragor Ignác Múzeum a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján pályázatot hirdet Tragor Ignác Múzeum és
Posted on: Mon, 09 Jan 2017 by Tragor Ignác Múzeum
Bolti dolgozó*
vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása gyors, precíz pénztármunka árukészlet feltöltés, áru rendezés, üzlet takarítás Az Ön profilja
Posted on: Fri, 06 Jan 2017 by LIDL
Postanet ügyfélszolgálati ügyintéző*
Központi Területi Igazgatóság Budapest 117 posta Postanet ügyfélszolgálati ügyintéző II. munkakörbe munkatársat keres A munkakört betöltő fő feladatai:
Posted on: Mon, 09 Jan 2017 by Magyar Posta
Válogató operátor*
Válogató operátor Humánia HRS Group Zrt. Hirdetés azonosító: WK2414-36141 Régió(k): Pest megye Munkavégzés helye: Gödöllő Munkaidő: teljes munkaidő,
Posted on: Fri, 13 Jan 2017 by Humánia HRS Group Zrt.
*jobs by Indeed job search (10031 matching jobs)