Jobs By Region

Worldwide, Hungary, Budapest XVI. kerület
Keyword filter:
Gyógyszergyártó*
Az üzem gyártó berendezéseinek, gépsorainak önálló kezelése Gépek, berendezések tisztítása a különböző termékek gyártása között A termelési feladatokkal
Location: Budapest
Posted on: Thu, 08 Dec 2016 by Egis Pharmaceuticals Ltd.
Tartalomkezelő munkatárs távmunka heti 30-35 órában*
Dinamikusan fejlődő online kereskedelemmel foglalkozó cég TARTALOMKEZELŐ munkatársat keres távmunkára heti 30-35 órában. Feladatok: - a webshopban megjelenő
Location: Budapest XI. kerület
Posted on: Mon, 05 Dec 2016 by
GYÁRTÓ ÉS BEÉPÍTŐ MUNKATÁRS*
WORKLIFE HUNGARY Műanyag nyílászáró gyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: GYÁRTÓ ÉS BEÉPÍTŐ MUNKATÁRS
Location: Budapest XVI. kerület
Posted on: Thu, 24 Nov 2016 by WORKLIFE HUNGARY
Sofőrt keresünk*
Sofőr (felnőtteknek) Feladatok: -Termékek kiszállítása Budapesten és környékén. -Ritkábban vidéki fuvarok lebonyolítása. -Szállított anyagok adminisztrálása
Location: Kistarcsa
Posted on: Tue, 06 Dec 2016 by
Logisztikai asszisztens*
Logisztikai asszisztens ''Silvestris & Szilas'' KFT Természetes növényi extraktumokat gyártó, magyar tulajdonban álló, B2B szektorban működő vállalat
Location: Kerepes
Posted on: Mon, 28 Nov 2016 by ''Silvestris & Szilas'' KFT
ONLINE MARKETING ASSZISZTENS*
WORKLIFE HUNGARY Európában dinamikusan terjeszkedő, kozmetikai kereskedelmi vállalat megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: ONLINE
Posted on: Thu, 01 Dec 2016 by WORKLIFE HUNGARY
Számítógépes adatrögzítő*
Munkakör: Számítógépes adatrögzítő Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző Szakképzettség: Nincs
Posted on: Thu, 17 Nov 2016 by
900 Ft/óra fizetés, fizetett szabadság, bónusz! - Budapest, XI. kerület*
900 Ft/óra fizetés, fizetett szabadság, bónusz! - Budapest, XI. kerület Hirdetés azonosító: WK2428-35586 Régió(k): Budapest Megbízónk profilja, feladatok
Posted on: Fri, 18 Nov 2016 by
*jobs by Indeed job search (11632 matching jobs)